Магазин Les Nereides Ukraine був відкритий 9 листопада 2013 року в самому центрі Одеси, недалеко від знаменитого Оперного театру, на вул. Катерининської, 8/10. Сьогодні бутики культового бренду, де можна знайти дизайнерські прикраси, відкриті в Італії, Великобританії, США, Австралії, Японії, Тайвані, Китаї, Гонконгу. Український магазин став першим і поки єдиним в усій Східній Європі і країнах СНД. Для засновників бренду Les Nereides - сім'ї Амаддео - відкриття магазину в Одесі стало великою подією, тому до нього поставилися з особливою увагою.

Спеціально на відкриття українського бутіка в Одесу приїхали арт-директор Les Nereides Бьянка Амаддео і її колега Софі. Вони допомогли оформити магазин відповідно до дизайнерськими ідеями бренду - привезли меблі, настінні світильники, деталі декору. Все це допомогло відтворити атмосферу паризьких бутиків, де продаються дизайнерські прикраси ручної роботи. Так в Одесі з'явився свій «маленький Париж», з його незабутньою атмосферою романтики, кохання та краси.

 

 

ДИЗАЙНЕРСЬКІ Прикраси ручної роботи - ШЕДЕВРИ У МІНІАТЮРІ

У магазині на Катерининській вулиці представлені всі найпопулярніші колекції знаменитої французької біжутерії. Крім того, двічі на рік сюди надходять нові дизайнерські прикраси - колекції оновлюються восени і навесні. І кожен раз це не просто вироби, а цікаві та незвичайні ідеї, втілені майстрами-ювелірами Les Nereides. Це можуть бути персонажі всім відомої казки або фантастичні істоти, витончені тварини або чарівні квіти. І, звичайно, це нові варіанти стали вже класичними колекцій Pas de Deux і Diamantine. Тому приймаючи рішення купити дизайнерські прикраси цієї марки, ви стаєте власником не просто вишуканою біжутерії, а мініатюрного шедевра з унікальною історією. Крім того, будь-який виріб від Les Nereides або молодіжного бренду N2 by Les Nereides - це ексклюзивне твір. Адже ці дизайнерські прикраси створюються вручну, обмеженим тиражем. Тому унікальність гарантована!