ЕКСКЛЮЗИВНІ ЮВЕЛІРНІ ПРИКРАСИ

Що потрібно жінці? Зовсім небагато - любов, захоплення і визнання того, що вона єдина і неповторна. А що найкраще підкреслює жіночу індивідуальність? Звичайно ексклюзивні ювелірні прикраси. Щоб тільки у неї. Щоб тільки для неї.

Французький бренд ювелірних прикрас Les Nereides (Ле Нереїд) вже давно отримав статус «культовий». І цілком виправдано, оскільки ці вироби відрізняються особливим стилем. Для опису його найкраще підходять епітети «вишуканий», «витончений», «романтичний». По-іншому бути й не може, адже «батьки» цього бренду - французькі дизайнери Енцо і Паскаль Амаддео. Це була їхня мрія - створювати авторську біжутерію, в якій можна буде реалізувати свої ідеї, дати вихід натхненню, поділитися враженнями. Ніжне назву Les Nereides в перекладі означає «морські німфи». До речі, ідея для імені бренду була подана тим самим дідусем Паскаль, який дружив зі знаменитим художником Рене Магріттом.

Все починалося з маленького магазину в Ніцці в 1980 році. Сьогодні ювелірні прикраси Les Nereides купити можна в мережі бутиків, які знаходяться в різних країнах, а саме: Франції, Великобританії, Бельгії, США, Австралії, Італії, Індонезії, Тайвані, Китаї, Японії, Гонконгу. А в 2013 році з'явився чудовий інтернет магазин прикрас в Україні. Треба сказати, що це перший бутік знаменитого французького бренду на території Східної Європи і країн СНД. Перший офіційний магазин Les Nereides біжутерія Україна був відкритий в Одесі, на вулиці Катерининській.

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН ЮВЕЛІРНИХ ПРИКРАС В УКРАЇНІ

У бутіку представлені кращі колекції Les Nereides і молодіжного бренду N2 by Les Nereides. Оновлення асортименту відбуваються традиційно двічі на рік - восени та навесні. Так що тепер шанувальниці французької біжутерії отримали можливість бути завжди в тренді модних тенденцій. Причому це стосується мешканок всієї України - спеціально для них був відкритий інтернет магазин прикрас Україна. Тут можна замовити будь-який виріб, представлене в бутіку Les Nereides в Одесі. Варто нагадати, що всі вироби - ручної роботи і тому представлені обмеженим тиражем. Безкоштовна доставка здійснюється в будь-яке місто України, оплата при отриманні. Ексклюзивні ювелірні прикраси Les Nereides - завжди для вас!